Oferta

Activ slim 300

Presoterapia 35 minut

Cena: 30 zł

REZERWUJ

Opis

PRESOTERAPIA to doskonały zabieg wzmacniający efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplających. Ze względu na ogromne możliwości usuwania z organizmu produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, presoterapia jest idealnym uzupełnieniem pozostałych zabiegów Body Evolution.


Efekty zabiegu:

 1. usunięcie rozbitej tkanki tłuszczowej i innych szkodliwych produktów przemiany materii,
 2. usprawnienie krążenia krwi i limfy,
 3. oczyszczenie i odżywienie całego organizmu
 4. przyspieszenie odchudzania,
 5. odżywienie skóry,
 6. redukcja ciężkości i opuchnięcia nóg,
 7. regeneracja mięśni

Funkcjonalności

 1. Drenaż limfatyczny

zabieg bezpośrednio oddziaływujący na układ krwionośny i limfatyczny. Ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi z narządów filtrujących i wydalenie ich z organizmu.

 1. Sauna

dzięki saunie ciało zostaje podgrzane co wpływa na pobudzenie przemiany materii. Dodatkowo zwiększa dotlenienie i odżywienie komórek, poprawia krążenie. Terapia ciepłem wspomaga działanie preparatów wyszczuplających, antycellulitowych oraz wszelkiego rodzaju zabiegów detoksykacji.

 1. Detoksykacja

jest bezpiecznym i sprawdzonym sposobem usprawnienia naturalnych procesów usuwania toksyn i odnowy organizmu. Brak możliwości całkowitego usunięcia toksyn z organizmu może powodować liczne dolegliwości zdrowotne. Zabieg detoksykacji to najskuteczniejsza terapia na efekty stosowania nieodpowiedniej diety.

 1. Masaż ciała

zabieg terapeutyczny polegający na sprężystym odkształcaniu tkanek. Masaż wykonywany jest rytmicznie poprzez zastosowanie sprężonego powietrza. Zabieg może działać leczniczo, relaksacyjnie lub w celu przygotowania mięśni do wysiłku.

 1. Odchudzanie

prąd o niskiej częstotliwości stymuluje mięsnie do drgania i kurczenia się, co wspomaga procesy rozbijania komórek tłuszczowych. Dodatkowo działające promieniowanie podczerwone oddziałuje bezpośrednio na strukturę tłuszczu, wyzwalając duże ilości energii, przyspieszając krążenie krwi i limfy oraz procesów metabolicznych w ciele.

Przeciwwskazania;

 1. choroby serca, niewydolność układu krążenia, choroby hematologiczne i skłonność do krwotoków,
 2. rozrusznik serca, metalowe protezy,
 3. epilepsja i zaburzenia psychosomatyczne,
 4. aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze,
 5. choroby nowotworowe, endokrynologiczne oraz niewydolność oddechowa, wątroby lub nerek.